Новини

Україна та Росія підписали угоду про вилов риби в Азовському морі

Україна та Росія підписали угоду про вилов риби в Азовському морі

На засіданні спільної комісії Україна і Росія узгодили квоти на вилов риби в Азовському морі.

Про це повідомляє UA:Крим з посиланням на інформацію Державного агентства рибного господарства України (ДАРГ).

Зазначається, що квоти на вилов риби в Азовському морі було узгоджено під час засідання україно-російської комісії з питань рибальства, яке відбулося 13 листопада в Бердянську. Документ був підписаний головою агентства Ярославом Бєловим.

“Наразі Державне агентство рибного господарства України очікує на отримання вищезгаданого документа через офіційні канали”, – заявили у відомстві.

Раніше “Прямий” повідомляв, що засідання Українсько-Російської Комісії з питань рибальства щодо розподілу квот на 2020 рік на вилов риби в Азовському морі відбудеться онлайн 13 листопада цього року, у ході якого буде підписано протокол дипломатичними каналами.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.