Новини

Україна та Росія підписали угоду про вилов риби в Азовському морі

Україна та Росія підписали угоду про вилов риби в Азовському морі

Російська Федерація та Україна досягли згоди щодо підписання протоколу про квоти на вилов риби в Азовському морі.

Про це повідомляють Російські ЗМІ з посиланням на заступника глави Федерального агентства по рибальству Василя Соколова.

Він зазначив, що відеоконференція між представниками Києва і Москви пройшла досить спокійно.

“Сторони дійшли консенсусу по більшості питань, але проблеми залишаються”, – сказав Соколов.

При цьому він додав, що виникли деякі складності при обговоренні зниження запасів хамси і екологічних питань.

Раніше “Прямий” повідомляв, що засідання Українсько-Російської Комісії з питань рибальства щодо розподілу квот на 2020 рік на вилов риби в Азовському морі відбудеться онлайн 13 листопада цього року, у ході якого буде підписано протокол дипломатичними каналами.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.