Суспільство

Україна в ТКГ ініціювала розведення сил у Станиці Луганській 26 листопада

Україна в ТКГ ініціювала розведення сил у Станиці Луганській 26 листопада

Українська сторона в Тристоронній контактній групі у ході засідання у Мінську ініціювала розведення сил у Станиці Луганській 26 листопада 2018 року.

Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради України, учасник переговорів Ірина Геращенко у Facebook.

Геращенко зазначила, що розведення сил можливе за умови дотримання режиму тиші.

“Україна ініціювала розведення військової техніки по Станиці Луганській на 26 листопада, у разі виконання безпекових передумов і дотримання режиму тиші”, – написала Геращенко.

Вона також додала, що Україна запропонувала переформатувати політичну групу і почати це переформатування із саморозпуску всіх так званих інституцій і “установ республік” в ОРДЛО.

“Щодо заручників, то українська сторона готова помилувати злочинців, причетних до злочинів проти територіальної цілісності , заради звільнення заручників з окупованого Донбасу . І передати росіянам їх криміналітет, в обмін на політв’язнів Кремля . Поки що позитивних сигналів на ці пропозиції немає, на жаль. Також ОРДЛО не готові до переміщення ув’язнених , не пов’язаних з конфліктом. Українська сторона пропонувала здійснити таке переміщення 27 листопада”, – наголосила Ірина Геращенко.

Раніше “Прямий” повідомляв, що президент України Петро Порошенко призначив Євгена Марчука представником України в Тристоронній контактній групі в Мінську.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.