Україні нав’язують відповідальність за війну, яку почала Росія – Геращенко про “формулу Штайнмаєра”
Фото: Facebook
Погодження “формули Штайнмаєра” нав’язує Україні відповідальність за війну, яку розпочала Росія.
Про це народний депутат “Європейської солідарності” Ірина Геращенко написала у Facebook.
“1. Це план Путіна.
2. Це односторонні зобов’язання України, які на нас покладають відповідальність за не нами розв’язану війну. В Москви тепер ніяких зобов‘язань немає. Мінські угоди мали двосторонній характер. І вимагали від Москви вивести війська і передати нам контроль над кордоном.
3. Безпековий , Ключовий блок, зник. Залишився тільки політичний . Влада сором’язливо мовчить ще про амністію бойовикам.
4. Закон про особливості місцевого самоврядування приймався ВР лише на три роки, а не на постійній основі. На постійній основі – це повзуча федералізація.
5. Всі попередні роки нам вдавалося не потрапити в пастку Кремля. Тепер нас туди затягують”, – написала політик.
Читайте також: Під час “Нормандського формату” буде підняте питання про повторний референдум в окупованому Криму – Бірюков.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст так званої “формули Штайнмаєра”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.