Новини

Україні є сенс розмістити на своїй території військові бази США – Вінник

Україні є сенс розмістити на своїй території військові бази США – Вінник

Україні є сенс розмістити на своїй території військові бази США, аби убезпечитись від агресії Російської Федерації.

Про це у ефірі ток-шоу “Ситуація” на телеканалі “Прямий” заявив народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Іван Вінник, відповідаючи на запитання про доцільність появи таких баз у нашій країні.

“Очевидно так, тому що всі країни НАТО, які сьогодні знаходяться безпосередній близькості до Російської Федерації або межують з країнами, які знаходяться під безпосереднім її впливом, будують такі бази.

Мова йде, наприклад, про Польщу, яка виділяє 1 млрд євро з військового бюджету, для того, щоб збудувати повноцінну базу НАТО на своїй території, де розмістяться 2,5 тисячі військовослужбовців та адміністративний персонал.

Це буде постійний пункт дислокації американської армії. Те саме роблять у меншому масштабі балтійські країни. РФ сама спонукала ці країни розбудовувати свою національну безпеку та оборону з застосуванням таких заходів”, – зазначив депутат.

Нагадаємо, раніше президент Польщі Анджей Дуда заявив про готовність його країни за власний кошт побудувати базу для військ США.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.