Спорт

Українська біатлоністка Бєлкіна здобула бронзову медаль на Кубка IBU

Українська біатлоністка Бєлкіна здобула бронзову медаль на Кубка IBU

Українська біатлоністка Надія Бєлкіна здобула бронзову медаль на етапі Кубка IBU, що вібувається в італійському місті Ріднау.

Про це повідомляє сайт “Український біатлон”.

Завдяки вдалій стрільбі на обох вогневих рубежах і достатньо швидкому ходу Бєлкіна змогла випередити інших конкуренток на подіум. Попереду Надії фінішували росіянка Анастасія Морозова та шведка Інґела Андерсон.

Нагадаємо, українські біатлоністи Юлія Журавок та Віталій Труш здобули “бронзу” у другому етапу Кубку IBU в італійському місті Ріднау.

Як повідомляв раніше “Прямий”, українська олімпійська чемпіонка Юлія Джима виграла 15-кілометрову індивідуальну гонку на першому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається у словенському місті Поклюца.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.