Українська біатлоністка Бєлкіна здобула бронзову медаль на Кубка IBU
Українська біатлоністка Надія Бєлкіна здобула бронзову медаль на етапі Кубка IBU, що вібувається в італійському місті Ріднау.
Про це повідомляє сайт “Український біатлон”.
Завдяки вдалій стрільбі на обох вогневих рубежах і достатньо швидкому ходу Бєлкіна змогла випередити інших конкуренток на подіум. Попереду Надії фінішували росіянка Анастасія Морозова та шведка Інґела Андерсон.
Нагадаємо, українські біатлоністи Юлія Журавок та Віталій Труш здобули “бронзу” у другому етапу Кубку IBU в італійському місті Ріднау.
Як повідомляв раніше “Прямий”, українська олімпійська чемпіонка Юлія Джима виграла 15-кілометрову індивідуальну гонку на першому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається у словенському місті Поклюца.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.