Українська делегація не зустрічалася з російськими парламентарями в ПАРЄ – Ясько
В українських парламентарів у Парламентській асамблеї Ради Європи не було жодних зустрічей з російською делегацією.
Про це під час розмови з журналістами заявила глава української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько, трансляцію вів “Прямий”.
Вона наголосила, що ані в неї, ані в жодного з парламентарів української делегації, наскільки їй відомо, зустрічей з російською делегацією не було.
Нагадаємо, Україна підписала спільну угоду з Латвією, Литвою, Естонією і Грузією про створення постійної групи “Балтік+” у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).
Читайте також: Делегація Росії у ПАРЄ влаштовує антиукраїнські пікети біля будівлі Ради Європи – Гончаренко.
У Страсбурзі розпочалася сесія ПАРЄ, на якій не буде української делегації.
Раніше повідомлялось, що з 30 вересня Україна може втратити будь-яке представництво в Парламентській асамблеї Ради Європи.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.