Українські гімнасти вибороли 7 золотих медалей на Олімпійському фестивалі у Баку
У Баку (Азербайджан) на 15-му літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі черкаські гімнасти вибороли для збірної команди України низку високих нагород.
Про це повідомляє “Cherkassy sport“.
Ілля Ковтун здобув чотири золотих нагороди: командна, особисте багатоборство, паралельні бруси, поперечина. Також він здобув одне срібло: вільні вправи.
Назар Чепурний здобув три золота: командна, вільні вправи, кінь-махи. Та одне срібло: кільця.
Нагадаємо, український дзюдоїст Георгій Зантарая здобув “золото” у ваговій категорії до 66 кг на II Європейських іграх.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.