Новини

Українських політв’язнів Дудку і Бессарабова етапували в окупований Сімферополь

Українських політв’язнів Дудку і Бессарабова етапували в окупований Сімферополь

https://www.facebook.com/denisovaombudsman/photos/a.857267731012644/3036464096426319/?type=3&theater

Фігуранти “справи українських диверсантів” Володимир Дудка та Олексій Бессарабов знаходяться у СІЗО в окупованому Сімферополі.

Про це повідомив у Facebook журналіст Тарас Ібрагімов.

За його словами, засуджених Дудку і Бессарабова перевезли з Москви, де розглядалася апеляція на вирок.

“Володимир Дудка та Олексій Бессарабов, засуджені у справі диверсантів знову в СІЗО Сімферополя. Днями їх привезли етапом з Москви, де апеляція засилила вирок [14 років кожному] назад у Крим”, – написав Ібрагімов.

Ібрагімов додав, що політв’язням сьогодні передали продукти. Також очікується, що сьогодні-завтра буде побачення з рідними.

“Касаційну скаргу адвокати готують. З СІЗО Сімферополя Володимира і Олексія через якийсь час розподілять у колонії для відбування покарання”, – написав Ібрагімов.

Нагадаємо, Верховний Суд РФ над українськими громадянами Володимиром Дудкою та Олексієм Бессарабовим залишив без змін вирок так званого Верховного Суду Криму – 14 років колонії за нібито підготовку диверсій.

Раніше повідомлялося, що справу “українських диверсантів” Дудки і Бессарабова направили на апеляцію до РФ.

Нагадаємо, так званий Севастопольський міський суд у тимчасово окупованому Росією Криму засудив українців Володимира Дудку та Олексія Бессарабова за “підготовку диверсій” до 14 років колонії суворого режиму кожному.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.