Українських політв’язнів Дудку і Бессарабова етапували в окупований Сімферополь
https://www.facebook.com/denisovaombudsman/photos/a.857267731012644/3036464096426319/?type=3&theater
Фігуранти “справи українських диверсантів” Володимир Дудка та Олексій Бессарабов знаходяться у СІЗО в окупованому Сімферополі.
Про це повідомив у Facebook журналіст Тарас Ібрагімов.
За його словами, засуджених Дудку і Бессарабова перевезли з Москви, де розглядалася апеляція на вирок.
“Володимир Дудка та Олексій Бессарабов, засуджені у справі диверсантів знову в СІЗО Сімферополя. Днями їх привезли етапом з Москви, де апеляція засилила вирок [14 років кожному] назад у Крим”, – написав Ібрагімов.
Ібрагімов додав, що політв’язням сьогодні передали продукти. Також очікується, що сьогодні-завтра буде побачення з рідними.
“Касаційну скаргу адвокати готують. З СІЗО Сімферополя Володимира і Олексія через якийсь час розподілять у колонії для відбування покарання”, – написав Ібрагімов.
Раніше повідомлялося, що справу “українських диверсантів” Дудки і Бессарабова направили на апеляцію до РФ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.