Український омбудсмен прибула в Москву на суд у справі військовополонених моряків
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова приїхала до Москви, де 15 січня пройде засідання у справі незаконно затриманих українських моряків.
Про це Людмила Денісова написала у Facebook.
“Прибула потягом до Москви. Завтра розглядатиметься клопотання прокурорів про продовження терміну запобіжного заходу українським військовополоненим морякам. Разом зі мною приїхали чотири члени сімей наших хлопців, інші приїдуть у другій половині дня”, – написала омбудсмен.
Денісова додала, що спробує потрапити на засідання Лефортовського суду у справі військовополонених моряків.
25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів ВМС ЗС України під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, прикордонний корабель РФ здійснив таран рейдового буксира. В результаті зіткнення з прикордонними силами ФСБ РФ в Керченській протоці поранення отримали шість українських моряків.
Також 24-ом родинам українських військовополонених моряків виплатили одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВСІ ЗАХОПЛЕНІ УКРАЇНСЬКІ МОРЯКИ ОГОЛОСИЛИ СЕБЕ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИМИ
Президент України Петро Порошенко заявив, що вже завершено підготовку подання до суду на Російську Федерацію через акт агресії проти українських моряків.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.