Війна

“Укренерго” анонсувало послаблення графіків вимкнення світла

“Укренерго” анонсувало послаблення графіків вимкнення світла

Фото: Pixabay

Графіки вимкнення електроенергії в Україні будуть послаблені після 20-х чисел липня.

Про це повідомив член наглядової ради НЕК “Укренерго” Юрій Бойко в ефірі “Першого”.

“Ситуація залишатиметься приблизно на тому ж рівні до 20-х чисел липня. Після цього планується завершення ремонтів низки установок, що збільшить потужність і призведе до суттєвого пом’якшення графіків відключень”, – зазначив Бойко.

Він також додав, що дефіцит електроенергії після 20-х чисел липня збережеться, але буде значно нижче в порівнянні з поточним рівнем.

Нагадаємо, в ніч проти 20 червня російські війська завдали масованого удару по території України безпілотниками: внаслідок цього пошкоджені енергообʼєкти у чотирьох областях.

Як повідомлялося, ситуація з доступністю електроенергії поліпшиться в серпні після проведення планових ремонтів енергоблоків АЕС і зміни погодних умов.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.