Світ

Уряд Литви пішов у відставку

Уряд Литви пішов у відставку

Фото: Pixabay

У вівторок, 23 червня, уряд Литви на чолі з прем’єр-міністеркою Інгою Ругінене подав у відставку після майже дев’яти місяців роботи.

Про це повідомляє місцевий портал Delfi.

“Я щиро задоволена командою, яка зараз сидить за столом. Попри всі труднощі, нам справді є чим пишатися, і кожен із вас зробив великий внесок у добробут нашої держави та покращення життя людей”, — заявила Ругінене.

Вона подякувала членам уряду та всій команді за спільну роботу, відповідальність і готовність ухвалювати рішення у складний період.

“За цей час ми разом ухвалили не одне складне рішення, але завжди мали одну мету — щоб люди в Литві жили безпечніше, гідніше і сильніше. За це кожному з вас я кажу “дякую”, — прокоментувала вона відставку уряду.

Очільниця уряду подякувала членам 20-го Кабінету міністрів за спільну роботу, відповідальність і готовність ухвалювати складні рішення у непростий період. За її словами, усі рішення були спрямовані на те, щоб люди в Литві почувалися безпечніше, жили краще та мали сильнішу державу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.