В Антарктиді завершились дострокові парламентські вибори в Україні
На антарктичній станції “Академік Вернадський” завершилось голосування на дострокових парламентських виборах до Верховної Ради України.
Про це інформує прес-центр НАНЦ.
Зазначається, що голосування розпочалося о 8:00 за місцевим часом (о 14:00 за київським) і тривало 30 хвилин.
У прес-службі розповіли, що станція “Академік Вернадський”, розташована за 15 тисяч км від Києва, є найвіддаленішою виборчою дільницею України, тож виборча процедура тут має свої особливості.
Так, полярники використовують не “живі” бюлетені, а надіслані їм сканкопії. Виборчу дільницю облаштували у найпівденнішому українському барі “Фарадей”, а за виборчу скриньку використовували прозорий бокс для їжі, в якому проробили отвір для бюлетеня.
“Відповідальність за забезпечення процесу голосування покладено на виборчу комісію, створену з-поміж учасників експедиції. Напередодні ЦВК затвердив склад комісії на цій спецдільниці, головою було визначено начальника 24 УАЕ Ігоря Дикого”, – додають у НАНЦ.
Нагадаємо, 21 липня в Україні відбуваються парламентські вибори. “Прямий” від самого ранку, з 8:00, розпочинає марафон “Стоп реванш” – спільний проект двох інформаційних телеканалів – “Прямого” і “5“. Слідкуйте протягом всього дня за найостаннішими подіями дня виборів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.