В Одесі нагородили рятувальників, які евакуювали людей з танкера DELFI
Рятувальників, які проводили операцію з евакуації екіпажу танкера Delfi, нагородили в мерії.
Про це повідомляє “7канал“.
Перед засіданням виконкому їм вручили грамоти, годинники та почесні знаки.
Нагадаємо, рівень забруднення води нафтопродуктами в Чорному морі біля Одеси через аварію танкера Delfi вже перевищує допустимі концентрації в 157 разів.
Раніше “Прямий” повідомляв, що зірваний з якоря танкер Delfi сів на мілину приблизно в кілометрі від берега.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.