Новини

В Одесі нагородили рятувальників, які евакуювали людей з танкера DELFI

В Одесі нагородили рятувальників, які евакуювали людей з танкера DELFI

Рятувальників, які проводили операцію з евакуації екіпажу танкера Delfi, нагородили в мерії.

Про це повідомляє “7канал“.

Перед засіданням виконкому їм вручили грамоти, годинники та почесні знаки.





Нагадаємо, рівень забруднення води нафтопродуктами в Чорному морі біля Одеси через аварію танкера Delfi вже перевищує допустимі концентрації в 157 разів.

Раніше “Прямий” повідомляв, що зірваний з якоря танкер Delfi сів на мілину приблизно в кілометрі від берега.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.