В Одесі побили жінку-військовослужбовця: на місце події прибув заступник міністра оборони
В Одеській області на території однієї з військових частин невідомі побили жінку-військовослужбовця.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр оборони України Андрій Загороднюк.
“Щойно мені стало відомо про факт побиття жінки-військовослужбовця в одній із військових частин у Одеській області. З робочим візитом в Одесі перебуває мій заступник Іван Руснак, який розбирається із ситуацією на місці”, — написав Загороднюк.
Зазначається, що Військова служба правопорядку проводить службове розслідування і надає відповідні матеріали до Військової прокуратури.
“Справу беру під особистий контроль. Деталі повідомлю після того, як з’ясую усі подробиці”, — додав міністр.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.