В Одесі помер чоловік після бійки з охоронцем нічного клубу
Поліція затримала 24-річного охоронця нічного клубу, який завдав значних тілесних ушкоджень 36-річному відвідувачу, внаслідок чого він помер. Про це повідомляє прес-служба Приморського відділу поліції в Одесі.
“36-річний одесит втрутився у конфлікт між приятелем та охоронцями нічного клубу, намагаючись його припинити. Один з учасників події наніс чоловіку удар в область голови, від якого останній упав на тротуар. Потерпілого було негайно госпіталізовано до реанімаційного відділення медичного закладу, в якому він згодом помер”, – повідомляють в поліції подробиці інциденту.
Місцеве видання “Думская” повідомляє, що інцидент стався в центрі міста біля клубу “Гранат”.
Прес-служба поліції зазначає, що зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання. За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 121 ККУ. Наразі з’ясовуються усі обставини події.
У Сумській області напали на колишнього мера Конотопа Артема Семеніхіна.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.