Війна

В Одесі збільшилася кількість жертв внаслідок нічного удару “шахедами”

В Одесі збільшилася кількість жертв внаслідок нічного удару “шахедами”

фото: ДСНС

В Одесі збільшилася кількість жертв внаслідок нічного російського удару. Станом на 14:50 рятувальники дістали з-під завалів тіло ще однієї людини. Усього загинули п’ятеро осіб, з них одна дитина.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

“Одеса. О 14:50 на рівні першого поверху рятувальники ДСНС вивільнили з-під завалів п’яте тіло загиблої особи”, – йдеться у дописі.

Згодом Одеська прокуратура повідомила, що з-під завалів будинку рятувальники дістали тіло чоловіка 1969 р.н.

“Усього загинули 5 осіб, з них 1 дитина. Постраждало 8 людей, з яких 1 дитина. Врятовано 5 осіб”, – інформують рятувальники.





Раніше повідомлялося, що кількість загиблих внаслідок влучання ворожого “Шахеда” у багатоповерхівку в Одесі зросла до трьох. За даними місцевого видання “Думская”, рятувальники витягли з-під завалу тіло тримісячного хлопчика.

Згодом генпрокурор України заявив, що російські військові цілеспрямовано вдарили саме по житловому будинку в Одесі, поруч з яким не було жодних воєнних об’єктів. Андрій Костін наголосив, що це не лише обстріли, а політика, спрямована на терор і знищення українських громадян.

Нагадаємо, у ніч на 2 березня 2024 року українські сили протиповітряної оборони знищили 14 з 17 безпілотників, які були запущені російською армією. Російські дрони були збиті у межах Одеської, Миколаївської, Запорізької, Харківської, Сумської та Дніпропетровської областей.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.