В окупованому Донецьку вщент забите єдине COVID-відділення, вакцин також немає – Гармаш
В окупованому Росією Донецьку, переповнене єдине відділення для хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. Крім того, у місто не завезли російську вакцину “Спутнік V”, якою обіцяли щепити городян.
Про це повідомив член Тристоронньої контактної групи Сергій Гармаш
“У Донецьку залишилося всього одне ковідне відділення. У Лікарні Калініна. Воно вже переповнене. Було три, два закрили”, – написав він у Facebook.
Гармаш зауважив, що у так званій “ДНР” відкриті “кордони” з сусідньою фейковою “республікою” – “ЛНР”, а також з Росією, де вчора зафіксували рекордний показник добової смертності від коронавірусу.
Він також наголосив, що російського препарату “Спутнік V”, яким обіцяли вакцинувати жителів окупованих територій, досі немає.
“Привезли дві партії, показали по телевізору, вкололи обраних і на цьому все закінчилося. Обіцяють у липні, але коли точно і, головне, – скільки… Враховуючи, що навіть у Криму, де вже, фактично, почалася третя хвиля пандемії, план вакцинації (за російськими даними) виконаний всього на 30%, до окупованої частини українського Донбасу черга дійде не скоро”, – зазначає Гармаш.
На його думку, ситуація з захворюваністю на коронавірус в ОРДЛО особливо загостриться восени, коли місцеві жителі почнуть повертатися з окупованого Криму.
“Крим стає головним інкубатором нового штаму коронавірусу в Росії, і звідти розлетиться по всьому “русскому миру”, – резюмує Гармаш.
Нагадаємо, у Москві за добу померли 114 осіб з Covid-19, що є рекордним показником для Москви від початку епідемії коронавірусу.
Раніше у ВООЗ попередили про нову хвилю COVID-19, яку може спричинити новий штам коронавірусу – Delta.
Як відомом, 23 червня “індійський” коронавірусу зафіксували у Києві.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.