В окупованому Луганську почали масово вмирати голуби – ЗМІ
Під тимчасово окупованому Луганську в останні дні масово гинуть голуби.
Про повідомляє LIGA.net з посиланням на інформацію від місцевих жителів.
“На вулицях вранці видно, як двірники їх (трупи голубів, – ред.) Збирають. Такого давно не було. Особливо в східних кварталах птахів стало значно менше”, – зазначив місцевий житель Сергій, ім’я якого змінено з метою безпеки.
За словами іншого співрозмовника, можливою причиною міг стати вірус.
“Кажуть, що їх” косить “якийсь вірус. Сумне видовище … Навіть вони тут не витримують”, – зіронізував луганчанин.
Нагадаємо, раніше на адміністративній межі з окупованим Кримом через хімічний викид на “Кримському титані” отруєння отримали 37 прикордонників.
раніше на Херсонщині у дітей зафіксували захворювання дихальних шляхів.
Крім того, у зв’язку з екологічною ситуацією можлива евакуація дітей з населених пунктів Херсонської області поблизу окупованого Криму.
Також контрольні пункти в’їзду-виїзду “Каланчак” та “Чаплинка” тимчасово призупиняють свою роботу через хімічний викид на півночі окупованого Криму.
Раніше “Прямий” повідомляв, що жителів тимчасово окупованого Криму попереджають про кислотні дощі після хімічних викидів, що сталися в Армянську.
25 серпня жителі Армянська – міста на півночі Криму – відчули різкий запах на вулиці. У той же день городяни стали скаржитися на висипи, підвищення температури і першіння в горлі, а вулиці вкрилися схожим на іржу нальотом. У забрудненні відразу запідозрили місцевий титановий завод.
Від небезпечних викидів постраждало і селище Перекоп, що підпорядковане Армянській міській раді. В мережі з’явились жахливі фото.
4 вересня на Херсонщині прикордонники зафіксували факт хімічного забруднення з території окупованого Криму.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.