В посольстві США стурбовані ескалацією на Донбасі та закликають Росію дотримуватись своїх зобов’язань
У посольстві США в Україні після масштабного бою під Золотим 18 лютого закликали Російську Федерацію дотримуватися мінських і нормандських зобов’язань.
Про це повідомило посольство у Twitter.
“Ми глибоко стурбовані сьогоднішніми повідомленнями про ескалацію конфлікту на Донбасі та наполегливо закликаємо Росію дотримуватись своїх Мінських та Нормандських зобов’язань”, – написали дипломати.
Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.
У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.
Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.
За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.
У Генштабі повідомили кількість загиблих військових ЗСУ у бою під Золотим.
Зазначимо, “Європейська Солідарність” вимагає викликати у Верховну Раду України міністра оборони і начальника Генштабу, щоб ті прозвітували про ситуацію на фронті у зв’язку сьогоднішнім наступом бойовиків біля Золотого.
За словами співголови фракції “Європейська Солідарність” Артура Герасимова, бій під Золотим показав повний провал капітулянтської тактики Володимира Зеленського.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.