В Росії назвали умови для нового Нормандського саміту
Рішення про проведення нового саміту в “нормандському форматі” буде прийнято, коли буде прогрес у виконанні поточних домовленостей.
Про це заявив заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко на полях Мюнхенської безпекової конференції, повідомляють російські пропагандистські ресурси.
“Була домовленість абсолютно чітка, що нова зустріч повинна підвести підсумок того, що було обговорено на попередній зустрічі. Це стосується розведення сил, припинення вогню, розмінування, обміну полоненими, впровадження формули Штайнмайєра в [українське] законодавство і деяких інших речей”, – сказав він.
Він додав, що головною умовою для проведення нового саміту є “зрушення по комплексу домовленостей – як на треку безпеки, так і на політичному треку”.
В якості однієї з головних перешкод на шляху реалізації Мінських угод Грушко назвав “відсутність будь-якої готовності Києва до нормального діалогу з Донецьком і Луганськом”.
Нагадаємо, п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко зазначив в в інтерв’ю “Газеті Виборчій”, що чинна українська влада декларує курс на ЄС і НАТО, але насправді замало для цього робить, щоб не образити російського лідера Володимира Путіна.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.