Війна

В Україні планують скоротити періоди стабілізаційного вимкнення електрики – Кабмін

В Україні планують скоротити періоди стабілізаційного вимкнення електрики – Кабмін

Фото: Pixabay

Кабінет міністрів України готується суттєво скоротити перелік споживачів, яких не вимикатимуть з електромережі. Це дасть змогу зменшити тривалість вимкнення для решти споживачів.

Про це заявив радник прем’єр-міністра України з питань енергетики Юрій Бойко в ефірі телеканалу “Київ24”.

Бойко зазначив, що наразі завершуються роботи з оптимізації переліку споживачів, які мають гарантоване електропостачання. Очікується, що цей перелік суттєво зменшиться. Це дасть  змогу рівномірніше розподіляти ліміти електроенергії.

Він додав, що таке рішення допоможе розширити коло споживачів, які підпадатимуть під графіки вимкнення, та зменшити періоди вимкнення. За його словами, відповідне рішення Кабмін може ухвалити вже завтра, 18 червня.

Нагадаємо, сьогодні, 17 червня, в усіх регіонах України з 08:00 до 24:00 будуть застосовані графіки погодинного вимкнення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.