В Україні почнуть вакцинувати держслужбовців
У понеділок, 14 червня, в Україні почнуть вакцинувати державних службовців від COVID-19. Йдеться про співробітників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування.
Про це повідомила пресслужба КМДА
У Києві держслужбовців щепитимуть мобільні бригади з вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.
Зазначається також, що усього з початку вакцинації в столиці вже щеплено 177 396 осіб. Серед них: медичні працівники, освітяни, соціальні працівники, рятувальники, паралімпійці та маломобільні громадяни та люди старші 65 років. З них дві дози отримали 20 759 осіб.
Крім того, у Києві працюють 97 пунктів вакцинації та 25 мобільних бригад, а з 29 травня на території Міжнародного виставкового центру запрацював Центр вакцинації, у якому вихідними щеплюють зареєстрованих у додатку “Дія” За 4 вихідних у Центрі вакциновано понад 8,5 тисяч осіб.
Раніше у травні вакциною Pfizer почали щепити освітян
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.