В Україні 12 травня можуть відновити міжміське автобусне та залізничне сполучення – Криклій
У Мінінфраструктури планують відновлювати приміське і міжміське автобусне та залізничне сполучення в Україні з 12 травня. Але все залежатиме від показників поширення коронавірусу.
Про це сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій в інтерв’ю для Ліга.Бізнес.
“Так, ми плануємо 12 травня відновлювати активність у містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато що залежить від того, які показники щодо поширення вірусу ми матимемо до 12 травня”, – розповів Криклій.
Він зазначив, що внутрішнє авіасполучення по Україні буде запущене пізніше.
“Напевно будуть стримуючі рішення та обмеження: маски, термоскринінг, де це можливо, в міському транспорті можна буде використовувати лише сидячі місця. Інакше ми матимемо гіперболічне зростання захворюваності”, – підкреслив міністр.
За словами Криклія, наразі в Мінінфраструктури готують власні пропозиції щодо алгоритму виходу з карантину.
“Наступного тижня з нашого боку все фіналізуємо. Найголовніше, потрібен буде “плюс” від МОЗ – у них перша скрипка”, – уточнив він.
З 17 квітня Нідерланди відновили авіасполучення з Австрією, Іспанією та Італією, яке було закрите через пандемію коронавірусу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.