В Уряді анонсували створення електронного паспорта
В Україні на початку наступного року запустять електронний паспорт громадянина, яким можна буде користуватися за допомогою смартфону.
Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” заявив міністр цифрової політики Михайло Федоров.
“Ми хочемо змінити мислення наших людей, ми хочемо зробити так, щоб через рік всі не думали про пластик, а могли спокійно пересуватися країною, маючи просто смартфон”, – повідомив він.
Глава Мінцифри додав, що запуск електронного паспорта планується на початку 2020 року.
“Я думаю, що на початку наступного року ми вже запустимо паспорт в електронному форматі, де буде можливість отримати якісь послуги вже по паспорту, який є вже в тебе у смартфоні”, – зазначив Федоров.
Раніше міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет заявив, що в Україні можуть запровадити електронну акцизну марку, за допомогою якої можна буде визначити легальність та справжність алкоголю.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.