Новини

В Уряді анонсували створення електронного паспорта

В Уряді анонсували створення електронного паспорта

В Україні на початку наступного року запустять електронний паспорт громадянина, яким можна буде користуватися за допомогою смартфону.

Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” заявив міністр цифрової політики Михайло Федоров.

“Ми хочемо змінити мислення наших людей, ми хочемо зробити так, щоб через рік всі не думали про пластик, а могли спокійно пересуватися країною, маючи просто смартфон”, – повідомив він.

Глава Мінцифри додав, що запуск електронного паспорта планується на початку 2020 року.

“Я думаю, що на початку наступного року ми вже запустимо паспорт в електронному форматі, де буде можливість отримати якісь послуги вже по паспорту, який є вже в тебе у смартфоні”, – зазначив Федоров.

Раніше міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет заявив, що в Україні можуть запровадити електронну акцизну марку, за допомогою якої можна буде визначити легальність та справжність алкоголю.

Нагадаємо, на офіційному порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з’явився сервіс “Електронна трудова книжка”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.