Новини

В Ужгороді з вікна відділу поліції викинувся чоловік

В Ужгороді з вікна відділу поліції викинувся чоловік

В Ужгороді чоловік вистрибнув з четвертого поверху міського відділу поліції, Державне бюро розслідувань розслідує дії правоохоронців за фактом можливого перевищення службових повноважень правоохоронцями.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Повідомляється, що ДБР у Львові розслідує за фактом можливого перевищення службових повноважень правоохоронцями Ужгородського міського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області.

Справа стосується перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

У разі доведення провини правоохоронцям загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За попередньою інформацією, 13 вересня співробітники поліції доставили двох громадян в приміщення Ужгородського міського відділу поліції, один з чоловіків вистрибнув з вікна службового кабінету четвертого поверху будівлі відділу поліції, внаслідок чого отримав тілесні ушкодження, він наразі знаходиться на стаціонарному лікуванні в медичній установі.

Раніше “Прямий” повідомляв, що звільнені з російського полону українські моряки дають свідчення Державному бюро розслідувань (ДБР).

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.