Велика частина населення на Донбасі пов’язує своє майбутнє з Україною – Черниш
Велика частина населення на Донбасі пов’язує своє майбутнє з Україною.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.
“Ми продовжуємо моніторити ситуацію, з опитуванням населення, з фокус-групами – ви ж знаєте, 12 мільйонів перетинів лінії – і ми не бачимо зниження. Навпаки, ми бачимо зараз деяку надію через те, що ми більше почали просто бути недійними. І все. Дуже велика кількість людей все-таки бачить своє майбутнє в Україні. В тій чи іншій формі – це інше питання. Це треба з ними говорити. Мається на увазі – з людьми. Але не так, як раніше говорили – “поговорите с Донбассом”. А це – індивідуальна робота до кожного через певні канали, через родичів, через інформацію і так далі. Ця робота йде. І попри те, що би і хто не говорив, ця робота триває всі роки, поки я працюю в цьому уряді… Там 65% населення точно переконані, що їхнє майбутнє буде в Україні”, – наголосив він.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.