Велика кількість золота, валюти і цигарок: співробітників посольства України у Польщі викрили на контрабанді
Міністерство закордонних справ України, відкликало двох співробітників посольства України в Польщі із довгострокового закордонного відрядження через спробу вивезення контрабанди.
Про це повідомив очільник МЗС Дмитро Кулеба у Facebook.
“Вчора двох співробітників посольства України в Польщі спіймали на гарячому – їх затримали на кордоні під час спроби вивезти на службовому авто з України в Польщу велику кількість валюти, золота та контрабандних цигарок. Випадок для МЗС кричущий”, – сказав Кулеба.
Міністр закордонних справ переконаний, що важливо виносити такі випадки назовні, робити їх публічними.
У зв’язку з інцидентом Кулеба ухвалив три рішення:
– Обох співробітників я негайно відкликав із довгострокового закордонного відрядження. Їх робота в посольстві завершилася. У найближчі пару годин усі формальності з цього питання будуть завершені.
– Проти обох співробітників починаємо дисциплінарне розслідування щодо виявлених фактів. Розслідування буде ретельне і швидке. Звісно, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв. Але за результатами розслідування я буду готовий ухвалювати будь-які рішення.
– МЗС буде повністю взаємодіяти з правоохоронними органами, від яких ми очікуємо на швидке та неупереджене розслідування і встановлення усіх обставин справи.
Нагадаємо, що на КПВВ “Станиця Луганська” попередили спробу незаконного переміщення до окупованої частини Луганщини ікон та книг, що можуть становити культурну цінність.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.