Від РФ залишаться “роги та копита”: екс-міністр назвав причину
У разі падіння ціни на нафту, Росія залишиться ні з чим.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” заявив міністр закордонних справ України в 2007-2009 роках Володимир Огризко.
“Якщо впаде ціна на нафту на світових ринках, від Росії залишаються, вибачте на слові, “рога і копита”. Там ще є, правда, псевдорезерв в 450 мільярдів доларів, з яких ліквідних є половина. Що таке 250, навіть трошечки менше, мільярдів для країни масштабів Росії? Знову-таки, це ніщо. Економіка Росії – це колос на глиняних ніжках. І будь-який сильніший поштовх цей колос завалює. Чому це не відбувається? Тому що на Заході досі бояться, що під уламками цієї Росії виникнуть проблеми, і вони цих проблем поки що не хочуть”, – сказав екс-міністр.
Раніше “Прямий” повідомляв, що окупації Донбасу та Криму Російською Федерацією можна було б запобігти, якби в 2008 році Україна отримала План дій щодо членства в НАТО.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.