“Відстій”: Ілон Маск закликав усіх вийти з Facebook
Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск закликав усіх вийти з найбільшої соцмережі Facebook і назвав її “відстійною”.
Про це він написав у своєму Twitter.
Він відповів на твіт американського актора і режисера Саші Барона Коена (Sacha Baron Cohen). Той заявив, що Facebook є монополістом, а глава компанії – Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) – дотримується авторитарного стилю управління.
“Чому ми повинні віддавати одній людині контроль над інформацією 2,5 млрд людей?”, – запитує Коен.
“#DeleteFacebook. Це відстій (It’s lame)”, – написав Маск.
Таким чином підприємець приєднався до флешмобу, що закликає користувачів видалити акаунт у соцмережі.
Нагадаємо, доходи від реклами в соціальній мережі Instagram принесли компанії Facebook близько 20 мільярдів доларів у 2019 році.