Новини

“Відстій”: Ілон Маск закликав усіх вийти з Facebook

“Відстій”: Ілон Маск закликав усіх вийти з Facebook

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск закликав усіх вийти з найбільшої соцмережі Facebook і назвав її “відстійною”.

Про це він написав у своєму Twitter.

Він відповів на твіт американського актора і режисера Саші Барона Коена (Sacha Baron Cohen). Той заявив, що Facebook є монополістом, а глава компанії – Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) – дотримується авторитарного стилю управління.

“Чому ми повинні віддавати одній людині контроль над інформацією 2,5 млрд людей?”, – запитує Коен.

“#DeleteFacebook. Це відстій (It’s lame)”, – написав Маск.

Таким чином підприємець приєднався до флешмобу, що закликає користувачів видалити акаунт у соцмережі.

Нагадаємо, доходи від реклами в соціальній мережі Instagram принесли компанії Facebook близько 20 мільярдів доларів у 2019 році.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.