Новини

Вікторія Пташник йде на довибори у Раду від “Європейської Солідарності”

Вікторія Пташник йде на довибори у Раду від “Європейської Солідарності”

Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів в народні депутати на проміжних виборах, що відбудуться 15 березня, в одномандатному виборчому окрузі № 179 у Харківській області.

Всього зареєстровано 40 претендентів. Вибори у Харківській області пройдуть 15 березня 2020 року. Попри таку велику кількість кандидатів – фактична боротьба буде точитися між трьома жінками. Колишньою очільницею ОДА Юлією Світличною, представницею провладної “Слуги народу” Вікторією Алєксєйчук та Вікторією Пташник від “Європейської Солідарності”.

Фракція “ЄС” у Верховній Раді закликала об’єднатися в цій боротьбі всі патріотичні сили.

“Дорогі друзі! “Європейська солідарність” буде брати участь у довиборах до Верховної Ради по 179-у виборчому округу Харківської області. І від нашої команди ми висуваємо класного професіонала, великого патріота і фантастичну українку – Вікторію Пташник”, – сказав лідер політичної партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

Раніше Вікторія Пташник заявила, що балотуватиметься від “Європейської Солідарності” по 179 виборчому округу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.