Новини

Війна на Донбасі: бойовики шість разів відкривали вогонь, троє українських бійців поранено

Війна на Донбасі: бойовики шість разів відкривали вогонь, троє українських бійців поранено

21 листопада збройні формування Російської Федерації 6 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, озброєння БМП, гранатометів різних систем та стрілецької зброї, з великокаліберними кулеметами включно. Окрім того, зафіксовано вогонь з ПТРК.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” російські окупаційні війська здійснили 4 обстріли:

двічі біля Водяного – з мінометів калібру 82 мм, гармат БМП-1, автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
неподалік Невельського – з великокаліберних кулеметів.
поблизу Красногорівки – зі станкових протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” зафіксовано 2 ворожих обстріли:

неподалік Шумів – з протитанкового ракетного комплексу;
біля Кіндрашівки-Нової – з підствольних гранатометів.

Вчора, 21 листопада, внаслідок обстрілів, бойові травми отримали 3 військовослужбовця зі складу Об’єднаних сил.

З початку цієї доби російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли. Втрат не зафіксовано.

Раніше повідомлялося, що Росія посилює терористів на Донбасі кадровими військовими.

Нагадаємо, керівництво Росії, попри заяви про нібито підтримку мирних ініціатив України, активізувало логістичне забезпечення окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.