Новини

Війна на Донбасі: бойовики з мінометів обстріляли Новолуганське

Війна на Донбасі: бойовики з мінометів обстріляли Новолуганське

Українська сторона спільного центру з контролю та координації (СЦКК) зафіксувала мінометний обстріл позицій підрозділів Об’єднаних сил в районі населеного пункту Новолуганське на Донбасі.

Про це повідомляє пресцентр ООС у Facebook.

За даними української сторони СЦКК,  у суботу, 28 вересня, бойовики, всупереч мінським домовленостям, випустили 4 міни з мінометів 82-го калібру по українським позиціям поблизу Новолуганського.

Крім того, випадки застосування російськими найманцями мінометів були зафіксовані 26 вересня поблизу Луганського та Новолуганського. Тоді бойовики загалом випустили по позиціях українських військових 31 міну різного калібру.

“Українська сторона СЦКК поінформувала про інциденти представників СММ ОБСЄ та закликала зафіксувати факти грубих порушень встановленого режиму “Тиша” з боку незаконних збройних формувань, а також здійснити вплив на НЗФ РФ з метою збереження досягнутого перемир’я”, – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, 27 вересня російські окупанти та її найманці на Донбасі 24 рази порушили режим припинення вогню, обстрілюючи позиції Об’єднаних сил. Один український військовий отримав смертельне поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.