Новини

Війна на Донбасі: бойовики з початку доби вісім раз обстріляли українські позиції

Війна на Донбасі: бойовики з початку доби вісім раз обстріляли українські позиції

З початку поточної доби, 25 грудня, в районі проведення операції Об’єднаних сил (ООС) збройні формування Російської Федерації порушили режим припинення вогню вісім разів.

Про це повідомляє пресцентр ООС в Facebook.

Як повідомляється, противник обстріляв позиції українських підрозділів з заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм і 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Три обстрілу українських позицій зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід”, а саме двічі поблизу Красногорівки і поруч з Невельському.

П’ять обстрілу позицій українських захисників противник здійснив у районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання “Північ” – поруч з Кримським і чотири рази поблизу населеного пункту Луганське.

“Сьогодні, 25 грудня, в результаті обстрілу ворожих втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає”, – йдеться в повідомленні.

Вчора, 24 грудня, збройні формування Російської Федерації дев’ять разів порушили режим припинення вогню, внаслідок чого один український військовослужбовець дістав поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.