Суспільство

Війна на Донбасі: бойовики дев’ять разів порушили “тишу”

Війна на Донбасі: бойовики дев’ять разів порушили “тишу”

Минулої доби, 13 грудня, бойовики на Донбасі дев’ять разів порушили режим припинення вогню. Бойових втрат і поранень серед українських захисників не було.

Про це повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Північ ворог тричі відкривав неприцільний вогонь по українських позиціях поблизу населеного пункту Південне. Біля Катеринівки, противник стріляв зі станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів, а також зі стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Схід неподалік населеного пункту Водяне, було відмічено ворожу вогневу активність з автоматичних станкових гранатометів.

В районі населеного пункту Гнутове ворог вів вогонь в напрямку українських позицій з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Від початку поточної доби, 14 грудня, на усіх ділянках лінії розмежування спостерігається тиша, вогневих провокацій із боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Нагадаємо, що 12 грудня, бойовики на Донбасі шість разів порушили режим “тиші”, внаслідок чого зазнали поранень двоє українських військових. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.