Війна на Донбасі: бойовики дев’ять разів порушили “тишу”
Минулої доби, 13 грудня, бойовики на Донбасі дев’ять разів порушили режим припинення вогню. Бойових втрат і поранень серед українських захисників не було.
Про це повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Північ ворог тричі відкривав неприцільний вогонь по українських позиціях поблизу населеного пункту Південне. Біля Катеринівки, противник стріляв зі станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів, а також зі стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Схід неподалік населеного пункту Водяне, було відмічено ворожу вогневу активність з автоматичних станкових гранатометів.
В районі населеного пункту Гнутове ворог вів вогонь в напрямку українських позицій з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Від початку поточної доби, 14 грудня, на усіх ділянках лінії розмежування спостерігається тиша, вогневих провокацій із боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.
Нагадаємо, що 12 грудня, бойовики на Донбасі шість разів порушили режим “тиші”, внаслідок чого зазнали поранень двоє українських військових.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.