Суспільство

Війна на Донбасі: бойовики п’ять разів порушили “тишу”, двох бійців ЗСУ поранено

Війна на Донбасі: бойовики п’ять разів порушили “тишу”, двох бійців ЗСУ поранено

Фото: Reuters

Від  початку поточної доби, 29 січня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню.

Про це  повідомляє пресслужба ОС.

“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, неподалік населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї, застосувавши безпілотний літальний апарат типу “квадрокоптер”, збройні формування Російської Федерації скинули два постріли ВОГ-17 над позиціями Об’єднаних сил”, – резюмували у штабі.

Зазначається, що внаслідок цього двоє українських захисників отримали осколкові поранення.

“Воїнів оперативно доставлено до лікувального закладу, де їм було надано належну медичну допомогу. Стан здоров’я військовослужбовців – задовільний”, – відзвітували у пресслужбі.

Крім того, зазначається, що поблизу Опитного російсько-окупаційні війська здійснили кілька пострілів в бік українських позицій з підствольного гранатомета та стрілецької зброї, а в передмісті Авдіївки – з ручного протитанкового та підствольного гранатометів.

“Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ”, – підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, 29 січня російські окупаційні війська на Донбасі поранили двох бійців ЗСУ.

Раніше повідомлялося, що протягом 2020 року окупанти вбили на Донбасі 50 бійців ЗСУ, поранено ще 339.

Крім того, 25 січня в районі проведення операції Об’єднаних сил російські найманці поранили українського військовослужбовця. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.