Війна на Донбасі: бойовики п’ять разів порушили “тишу”, двох бійців ЗСУ поранено
Фото: Reuters
Від початку поточної доби, 29 січня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресслужба ОС.
“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, неподалік населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї, застосувавши безпілотний літальний апарат типу “квадрокоптер”, збройні формування Російської Федерації скинули два постріли ВОГ-17 над позиціями Об’єднаних сил”, – резюмували у штабі.
Зазначається, що внаслідок цього двоє українських захисників отримали осколкові поранення.
“Воїнів оперативно доставлено до лікувального закладу, де їм було надано належну медичну допомогу. Стан здоров’я військовослужбовців – задовільний”, – відзвітували у пресслужбі.
Крім того, зазначається, що поблизу Опитного російсько-окупаційні війська здійснили кілька пострілів в бік українських позицій з підствольного гранатомета та стрілецької зброї, а в передмісті Авдіївки – з ручного протитанкового та підствольного гранатометів.
“Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ”, – підкреслили у відомстві.
Нагадаємо, 29 січня російські окупаційні війська на Донбасі поранили двох бійців ЗСУ.
Раніше повідомлялося, що протягом 2020 року окупанти вбили на Донбасі 50 бійців ЗСУ, поранено ще 339.
Крім того, 25 січня в районі проведення операції Об’єднаних сил російські найманці поранили українського військовослужбовця.