Війна на Донбасі: бойовики тричі порушили “тишу”
Фото: пресслужба ЗСУ
У понеділок, 28 січня, збройні формування Російської Федерації три рази обстріляли українські позиції на Донбасі. Однак ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
Про це повідомляє прес-центр командування ООС.
Зокрема, у районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід”, поблизу Водяного на Приазов’ї противник відкрив вогонь у бік українських позицій з мінометів калібру 120 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, недалеко від Катеринівки противник вів вогонь з автоматичних станкових і ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
У штабі наголосили, що на обстріл противника українські військові відкривали вогонь.
З початку поточної доби, 29 січня, уздовж всієї лінії розмежування порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.