Війна на Донбасі: проросійські бойовики шість разів відкривали вогонь по захисникам України
У районі проведення Операції об’єднаних сил сьогодні незаконні збройні формування 6 разів порушили режим припинення вогню .
Про це повідомляється на сторінці прес-центру штабу ООС у Facebook.
“Протягом поточної доби збройні формування Російської Федерації і її найманці 6 разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції підрозділів об’єднаних сил із заборонених мінськими угодами калібрів озброєння. Крім того, застосовував ручні протитанкові гранатомети і стрілецьку зброю”, – йдеться в повідомленні.
Наголошується, що всі обстріли було зосереджено в районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід”: поблизу населених пунктів Павлополь, Водяне, Лебединське, Гранітне, Красногорівка.
Нагадаємо, 5 вересня, в районі проведення Операції об’єднаних сил під час ворожого обстрілу один військовослужбовець отримав поранення не сумісне з життям.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.