Війна на Донбасі: терористи обстріляли позиції ООС з гранатометів
Фото: Facebook ЗСУ
У понеділок, 7 червня, збройні формування в черговий раз порушили режим припинення вогню на Донбасі. Бойовики один раз обстрілювали позиції операції Об’єднаних сил.
Так, ворожі обстріли були зафіксовані поблизу населеного пункту Лебединське. Окупанти вели вогонь по наших позиціях зі станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів.
Українські військові відкривали вогонь у відповідь на ворожі обстріли.
“Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних сил України немає. Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через українську сторону СЦКК”, – йдеться в повідомленні.
Протягом минулої доби, 6 червня, в районі проведення операції Об’єднаних сил, збройні формування Російської Федерації сім разів порушували режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.