Війна на Донбасі: російські бойовики чотири рази порушили “тишу”
Фото: REUTERS
Від початку поточної доби, 4 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресслужба ОС.
“Так, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” російсько-окупаційні війська здійснили кілька пострілів зі станкового протитанкового гранатомета поблизу Водяного, що на Приазов’ї. А в районі населеного пункту Павлопіль окупанти відкривали вогонь з ручного протитанкового гранатомета та стрілецької зброї”, – резюмували в штабі.
Крім того, сьогодні було поранено військового ЗСУ.
“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, неподалік Південного, збройні формування Російської Федерації здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників з міномета калібру 82 мм та стрілецької зброї. В результаті обстрілу один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав вогнепальне поранення”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що військового доправили до лікувального закладу, де йому надається медична допомога.
Поблизу Кримського українська сторона зафіксувала факт інженерного обладнання позицій бойовиків. Найманці просуваються в бік українських позицій.
“Про факти порушення режиму припинення вогню через українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ”, – підсумували у штабі.
Нагадаємо, 3 лютого бойовики на Донбасі двічі обстріляли позиції ЗСУ.
Крім того, 2 лютого в районі проведення ООС було зафіксовано вісім порушень режиму припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.