Влада буде робити все, щоб люди не пішли на вибори — політолог
Влада буде робити все, щоб люди не прийшли голосувати на місцеві вибори, оскільки це вигідно чинному керівництву країни.
Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Сергій Таран.
“Коли люди сидять вдома і не голосують, це насамперед вигідно владі. Кожна людина, яка сидить вдома перед телевізором і вважає, що непотрібно голосувати – вона вже голосує, віддаючи свій голос чинній владі. Тому, звісно, влада зараз робитиме все можливе, щоб люди сиділи вдома і не голосували”, – сказав політолог.
У ПОЛІЦІЇ ПОЯСНИЛИ, ЯК КОНТРОЛЮВАТИМУТЬ ДОТРИМАННЯ МАСКОВОГО РЕЖИМУ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ
Нагадаємо, що народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко заявив, що влада не може забезпечити проведення виборчого процесу у межах чинного законодавства, про що свідчить бійка чинного депутата обласної ради і депутата Калинівської районної ради на Вінниччині.
Нагадаємо, що 5 вересня в Україні почався виборчий процес місцевих виборів 2020. З цього моменту стартують основні заходи ЦВК із підготовки до голосування 25 жовтня.
МІСЦЕВІ ВИБОРИ-2020 В УКРАЇНІ: ЩО ЗМІНИЛОСЬ ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ВИБОРЦІВ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.