Новини

Влада є співучасником повернення єксберкутівців в Україну — Погребиський

Влада є співучасником повернення єксберкутівців в Україну — Погребиський

Чинна влада виступає співучасником повернення ексберкутівців в Україну, про що свідчить відсутність будь-яких офіційних заяв президента чи уряду з цього приводу.

Про це в ефірі “Прямого” заявив ветеран АТО Олександр Погребиський.

“Ексберкутівців амністувала нова влада. Ні для кого не секрет, що дії, які вони вчинили є злочинними. Тобто нас відомо, за допомогою влади, її мовчання та дій перевертається з ніг на голову все, що відбулось за останні п’ять років. І повернення колишніх беркутівців в Україну лише підтверджує це. Чи більше влада мовчить, тим більше вона є співучасником цього процесу”, – сказав ветеран АТО.

Нагадаємо, родини Героїв Небесної Сотні написали керівництву країни відкритого листа.

Київський апеляційний суд задовольнив апеляційні скарги колишніх бійців спецпідрозділу “Беркут”, обвинувачених у справі про розстріл Майдану в лютому 2014 року.

Нагадаємо, родини героїв Небесної сотні звернулись до Зеленського з проханням не віддавати Росії екс-беркутівців.

Колишнього адвоката експрезидента України Віктора Януковича – Олександра Бабікова – призначено першим заступником керівника Державного бюро розслідувань Ірини Венедиктової.

Також п’ятий президент України та лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив, що призначення Олександра Бабікова у ДБР є демонстрацією наступу антимайдану.

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДБР БАБІКОВ МАЄ ЮРИДИЧНИЙ ЗВ’ЯЗОК З ЯНУКОВИЧЕМ: ПОДРОБИЦІ “ПРЯМОГО”

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram