Новини

Водія Mersedes, який виїхав на пішохідний міст в Києві, викликали в поліцію

Водія Mersedes, який виїхав на пішохідний міст в Києві, викликали в поліцію

Можливого водія автомобіля Mercedes, який вчора ввечері виїхав на новий пішохідно-велосипедний “міст Кличко” в Києві офіційно запросили до відділення поліції для розгляду справи.

Про це повідомили в прес-службі Патрульної поліції Києва.

У поліції підтвердили, що відразу ж після події було встановлено місцезнаходження чоловіка-водія і його автомобіля.

Але отримати роз’яснення про те, що трапилося у самого водія не вдалося, оскільки він ховається і уникає спілкування з поліцейськими.

“Сьогодні управління патрульної поліції у місті Києві направило чоловікові (рекомендованим листом) виклик, яким офіційно запросило його з’явитись до управління, щоб протягом тижня взяти участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення”, – йдеться в повідомленні.

У разі, якщо чоловік не з’явиться, справа буде розглянута за його відсутності, адже він попереджений про її розгляд у встановлений законом спосіб.

“Зараз патрульні продовжують відбирати пояснення у очевидців події для кваліфікації вчиненого правопорушення. Під час перевірки матеріалів інспектори також встановили, що ймовірний водій раніше вже позбавлений судом права керування транспортними засобами за керування в стані сп’яніння та має декілька постанов за керування автомобілем, будучи позбавленим такого права”, – додали в прес-службі.

Раніше “Прямий” повідомляв, що у понеділок, 17 червня, в мережі з’явилося фото, на якому видно, що на новий скляний пішохідно-велосипедний міст у Києві, який у народі вже встигли назвати “мостом Кличка”, заїхав автомобіль.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.