Водопостачання в Авдіївці відновлять до ранку — Жебрівський
Водопостачання в Авдіївці відновлять до ранку 10 червня.
Про це у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
“Як доповів мені Павло Малихін, голова Авдіївської ВЦА, електропостачання Донецької фільтрувальної станції відновлене. Зараз запускають насоси. До ранку, якщо збережеться режим тиші, Авдіївка та навколишні селища Ясинуватського району будуть з водою”, – написав Жебрівський.
Нагадаємо, раніше в Авдіївці оголосили надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Відповідне рішення прийнято у зв’язку з зупинкою роботи Донецької фільтрувальної станції (ДФС).
Також з ДФС вивезли 4 тони хлору та евакуювали персонал через обстріли.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.