Політика

Води в окупованому Криму стало менше через збільшення кількості російських військових – Чийгоз

Води в окупованому Криму стало менше через збільшення кількості російських військових – Чийгоз

Води в окупованому Криму стало значно менше через збільшення навантаження військових сил Росії на півострові.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив колишній в’язень Кремля, один з лідерів кримськотатарського народу, народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Ахтем Чийгоз.

“На мій погляд, там (у Криму – ред.) десь близько ста тисяч спецпідрозділів ФСБ, військових та інших. Навантаженість на водні ресурси стала значно більшою. Цим не треба спекулювати. Це відповідальність виключно окупанта. І не треба тут якісь гуманітарні аспекти вигадувати”, – сказав Чийгоз.

Нагадаємо, у російській федеральній цільовій програмі з розвитку тимчасово окупованого нею Криму і Севастополя заплановано понад 60 заходів, спрямованих на забезпечення півострова прісною водою.

СХОЖЕ НА ПУСТЕЛЮ: В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ПЕРЕСОХЛО ЧЕРГОВЕ ВОДОСХОВИЩЕ

Як відомо, річка Суук-Су, яка вважається найдовшою річкою південного Криму, настільки обміліла, що вже перестала впадати в море, як це було раніше.

В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗНИЩУЮТЬ ЩЕ ОДНИН УНІКАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ОБ’ЄКТ: ФОТО

Раніше повідомлялося, що Росія через ООН намагається змусити України відновити водопостачання в окупований Крим.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що Україна не подаватиме воду до окупованого Криму, оскільки жодних загроз гуманітарної катастрофи на півострові не існує.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.