Новини

Всередині “Слуги народу” відбуваються процеси дезінтеграції – Магда

Всередині “Слуги народу” відбуваються процеси дезінтеграції – Магда

Президентська партія “Слуга народу” переживає процес дезінтеграції, і це буде прожовжуватись.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив директор Інституту світової політики Євген Магда.

“Всередині “Слуги народу” відбуваються процеси дезінтеграції. І унікальна за розмірами фракція виявилась, швидше, без якогось ідеологічного стрижня. Вони ще не встигли ні сформувати лібертаріанський хребет, а тепер уже прийняли частину лібертаріанства і стали сексі-ліберал-соціалістами. І думаю, подібних заяв, можливо, буде багато”, – сказав Магда.

Він зазначив, що процес дезінтеграції може загостритись вже цього тижня, коли Верховна Рада буде завершувати бюджетний процес на 2020 рік.

Раніше політолог Андрій Смолій зазначав, що всередині “Слуги народу” існує розкол, але команда президента Володимира Зеленського намагається “робити гарну міну при поганій грі”.

Як відомо, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія спрогнозував можливий розпуск Верховної Ради.

Раніше президент Володимир Зеленський і керівництво партії пригрозили нардепам від “Слуги народу” розпуском парламенту.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.