Всі, хто хоче на парад в Москву, можуть поїхати в Золоте – там справжній парад російських військ – Гончаренко
Вадим Рабінович може їхати на парад до Москви, але хай в такому випадку бере квиток в один кінець.
Про це сказав депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко і своєму відеоблозі.
“Вчора фракція ОПЗЖ, ну це відома “п’ята колона”, запропонувала їхати українській делегації на парад Перемоги в Москву. Сьогодні нас знову атакують російські війська, у нас вже декілька загиблих, на цьому тлі оці ОПЗЖшники пропонують такі речі. Хай Рабінович їде на парад російських військ під Золоте. Я розумію, що Рабінович такий вклад в перемогу 1945 року зробив, що без його участі ніяке святкування неможливе. Він напевно може їхати, але хай в такому випадку бере квиток в один кінець”, – заявив депутат.
Крім того, співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що керівництво Верховної Ради не відреагувало на провокацію депутата Вадима Рабиновича про участь парламентської делегації у параді до 75-річчя перемоги у Москві.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram