Вся інформація Офісу президента щодо поїздки Зеленського в Оман є фейком – Климпуш-Цинцадзе
Фото: Facebook
Усе, що розповідали в Офісі президента про поїздку Володимира Зеленського в Оман, є фейками.
Про це в ефірі “Прямого” заявила депутат фракції “Європейська Солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе.
“Коли журналісти виявили, що президент знаходиться в Омані, а не в Буковелі, Офіс президента почав вигадувати фейки та організовувати в терміновому порядку якісь зустрічі. Чому я впевнена у тому, що це фейки? Бо на звернення від “Європейської Солідарності” міністр закордонних справ досі не надав офіційної відповіді стосовно цієї поїздки. Крім того, під час години запитань до уряду Пристайко сказав, що, мабуть, краще звернутися до Офісу президента щодо поїздки Зеленського в Оман. Це означає, що МЗС не брало участі у підготовці цієї поїздки. Усе це говорить про те, що президент Зеленський їздив у відпустку”, – сказала нардеп.
Климуш-Цинцадзе додала, що МЗС мало б відверто сказати українському суспільству, що президент Зеленський їхав до Оману відпочивати.
“Майте совість і честь сказати суспільству, що президент не звик до таких навантажень, він не може працювати з такою віддачею, як того вимагає ця посада. Президент не готовий до такої відповідальності, тому він має трошки більше відпочивати”, – наголосила політик.
Читайте також: Джерела у Офісі президента підтвердили зустріч Зеленського з Сурковим у Омані.
Раніше співголова фракції “Європейської Солідарності” Артур Герасимов закликав очільника МЗС Вадима Пристайка надати парламенту і суспільству документи щодо офіційного візиту президента Зеленського в Султанат Оман.
МОВЧАННЯ ПРИСТАЙКА СВІДЧИТЬ ПРО ТЕ, ЩО ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЇЗДИВ В ОМАН НЕЗАКОННО – ФЕДИНА
На думку громадського діяча Сергія Боголюбова, Володимиру Зеленському могло не вистачити сміливості заявити суспільству про свій відпочинок в Омані.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.