Новини

Викрадення інкасаторів в Угорщині: Україна повернула кошти “Ощадбанку”

Викрадення інкасаторів в Угорщині: Україна повернула кошти “Ощадбанку”

Україна повернула кошти та цінності Ощадбанку, які угорські спецслужби захопили в березні цього року під час затримання українських інкасаторів.

Про це повідомляє Президент України Володимир Зеленський.

За його словами, інцидент стався навесні, коли угорська сторона протиправно затримала українських інкасаторів із грошима та цінностями.

Людей вдалося повернути раніше, а тепер на українську територію повернули й самі кошти та цінності – у повному обсязі.

Президент додав, що угорська сторона зробила конструктивний і цивілізований крок.

“Вдячний Угорщині за конструктив та цивілізований крок”, – підкреслив він.

Також глава держави подякував українській команді, яка працювала над поверненням коштів і захистом інтересів держави.

Нагадаємо, угорська влада готова передати Україні дві вилучені автівки “Ощадбанку”, втім, повертати кошти й золото не планує.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.