Політика

Я буду продовжувати боротьбу за світле майбутнє: Чалий йде з посади посла України в США

Я буду продовжувати боротьбу за світле майбутнє: Чалий йде з посади посла України в США

Посол України у США Валерій Чалий покинув займану посаду і розповів про успіхи своєї чотирирічної каденції.

“Завершую свою чотирьохрічну каденцію в якості Посла України в США. Достатній термін, щоби послужити народу Україні і продемонструвати достойний результат на важливому зовнішньополітичному напрямі. Для мене, моїх рідних і друзів, колег в Україні і команді в Посольстві у Вашингтоні та генеральних консульствах у Нью-Йорку, Чикаго та Сан-Франциско, для партнерів в США це були непрості, наповнені новими викликами часи. Але надзвичайні виклики, водночас, виявляють і найкращі професійні здібності і людські якості”, – зазначив він.

Чалий додав, що повернуся в Україну з глибокою подякою своїм співвітчизнакам, з якими боролися за демократію проти авторитаризму і продовжуємо боротьбу за світле майбутнє самостійної і успішної України проти спроб Росії затягнути нас в в радянське чи імперське минуле.

“Повернуся з вдячністю народу Сполучених Штатів – тепер дійсно нашого стратегічного партнера, з новими можливостями, з величезною підтримкою українців по обидва береги Атлантики, з гордістю за Україну і наших Героїв. Дякую всім вам за підтримку! Успіхи на американському напрямі – наші спільні успіхи. Ще багато роботи попереду, ще багато потрібно зусиль для того, щоби зробити незворотним той історичний євроатлантичний шлях, який ми обрали і за який українці заплатили величезну ціну – тисячі життів наших Героїв”, – наголосив він.

19 липня президент України Володимир Зеленський підписав ряд указів, якими звільнив 11 українських послів, в тому числі посла в США Валерія Чалого.

Про те, хто може зайняти посаду Чалого, читайте у матеріалі “Прямого”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.